Władze

Prezes

Anna Tomiak

img_20160920_204904

Analogowa dziewczyna. Studentka IV roku pedagogiki oraz I roku filologii polskiej. W AKM-ie od trzech lat. Uczestniczka doświadczeń misyjnych Jerozolima2014 i Jerozolima2015. Zakochana w Izraelu. Na pierwszy rzut oka poważna, ale uwielbia żarty, śmiech i spontaniczność. Lubi zachwycać się muzyką, sztuką, przyrodą i słowem.

Wiceprezes

Joanna Baranowska
baranowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz studentka III roku pedagogiki spec. edukacja elementarna i j. angielski. W AKMie od 4 lat. Uczestniczka wolontariatu „Jerozolima 2014”. Pasjonatka muzyki oraz sportu.

Sekretarz

Agata Wachowiak

wachowiak

Dwudziestopięciolatka. Magister teologii. Studentka I roku studiów II stopnia na kierunku Dialog i doradztwo społeczne. W AKM-ie od dwóch lat. Uczestniczka doświadczeń misyjnych „Jerozolima 2015” i „Jerozolima 2016”. Związana z Duszpasterstwem Akademickim Wydziału Teologicznego UAM.

Komisja rewizyjna

Anna Stachowiak

stachowiak

Studentka V roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W AKMie od października 2012. Uczestniczka doświadczeń misyjnych: Jerozolima 2013 i Kazachstan 2014 oraz Etiopia 2015 w ośrodku dla chorych, prowadzonym przez Misjonarki Miłości. Ciągle na nowo zachwyca się światem (misyjnym i nie tylko). Nieustannie marzy o darze bilokacji!

Luiza Nadstazik

nadstazik

Studiuje prawo (III rok) i stosunki międzynarodowe (V rok) na UAM. Interesuje ją sporo rzeczy, ale ostatnio najusilniej zgłębia tematykę Bliskiego Wschodu, medycyny sądowej oraz praw kobiet w Polsce. Z pasją uczy się obcych języków i podróżuje. Uczestniczyła w doświadczeniu misyjnym Jerozolima 2015, które było wspaniałym doświadczeniem! Od tej pory stara się szerzyć apel: „Módlcie się za misjonarzy!”. Ale pamiętajmy, że każdy ma inną misję do spełnienia, niekoniecznie na drugim końcu świata.

Wojciech Nowak

nowak

Ukończył II LO im. Dąbrówki w Gnieźnie. Po zdanej maturze rozpoczął studia na Wydziale Teologicznym UAM i formację w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu. W kręgu jego zainteresowań bardzo często przewija się temat misji – dlatego jest  członkiem AKMu. Interesuje się historią – głównie XX wiek; w wolnym czasie lubi biegać i w ramach możliwości organizować wycieczki rowerowe.