[relacja] Grudniowe spotkanie AKM – Poznaj Weluli!

We wtorek, 18 grudnia, spotkaliśmy się w Domu Sióstr Klawerianek przy ul. Dmowskiego 130 (Archidiecezjalne Centrum Misyjne) na 3. w tym roku comiesięcznym spotkaniu formacyjnym! Modlitwa, formacja oraz animacja to filary naszej działalności. Spotkanie formacyjne odbywające się w każdym miesiącu to ważny element naszej działalności, ponieważ wspólnie się modlimy, a następnie poznajemy specyfikę pracy w określonej części świata. Tym razem spotkanie było wyjątkowo bliskie naszym sercom, ponieważ modliły się z nami i dzieliły doświadczeniem Karolina Sieradzka i Marysia Frąckowiak z AKM, które w tym roku przebywały na doświadczeniu misyjnym w Weluli, w Inonezji. Dziewczyny były tam już w 2016 r. Blog doświadczenia: https://poznajweluli.wordpress.com.

Rozpoczęliśmy w sposób najpiękniejszy, czyli Mszą św. sprawowana przez naszego Opiekuna, ks. dr Szymona Stułkowskiego, Rektora ASD w Poznaniu.

Następnie zapoznaliśmy się z aktualnymi ogłoszeniami przedstawionymi przez Prezes Luizę Nadstazik. Obecnie dzieje się bardzo dużo, z czego się cieszymy. Działamy na chwałę Boga!

Następnie wysłuchaliśmy relacji z projektu Poznaj Weluli w Indonezji. Karolina i Marysia podzieliły się relacją z tegorocznej pracy na doświadczeniu misyjnym. Było pięknie i egzotycznie. Dziękujemy!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!