Spotkanie wolontariuszy misyjnych (28.11)!

Akademickie Koło Misjologiczne im. dr Wandy Błeńskiej najserdeczniej zaprasza na spotkanie osób, które w tym roku uczestniczyły w wolontariatach i doświadczeniach misyjnych!


data: 28 listopada (wtorek)
godzina: zaczynamy o 19:00
miejsce: kaplica Wydziału Teologicznego UAM (ul. Wieżowa 2/4, przystanek Katedra)

Dlaczego 28 listopada? To dzień po rocznicy śmierci dr Wandy Błeńskiej – ikony życia misyjnego – idealny czas na spotkanie kolejnego pokolenia młodych ludzi, którzy angażują się w działalność misyjną i naśladują najlepszych 🙂

Rozpoczniemy od celebracji modlitewnej słowa Bożego połączonej z krótkimi (2-3 minutowymi) świadectwami, dotyczącymi osobistych doświadczeń związanych z wolontariatem. Razem byliśmy posyłani przez ks. abp. Stanisława Gądeckiego, razem chcemy też dzielić się doświadczeniami, które stały się naszym udziałem.

Później, oczywiście, zapraszamy na kawę/herbatę i luźne pogaduchy 🙂

Roześlijcie informacje wszystkim, którzy mogą czuć się zainteresowani. Dajcie znać, proszę, czy wasze ekipy mogą i chcą przyłączyć się do tej inicjatywy. Jak najbardziej możecie zabrać ze sobą bliskich i osoby, którym chcecie pokazać jakie piękne owoce może przynieść aktywne zaangażowanie w sprawy misji.

Link do wydarzenia na FB – www.facebook.com/events/128461244526270

PS. Dzień wcześniej, w trzecią rocznicę śmierci, (tj. 27 listopada) będziemy się modlić przy grobie dr Wandy Błeńskiej za misje i misjonarzy. Rozpoczniemy Mszą Świętą w kościele pw. Dobrego Pasterza na poznańskich Ogrodach o godz. 18:00. Zapraszamy!